נקיפות מצפון מרקם לתקן מלח ים תרסיס ג ' ל (8.5 fl. עוז. / 250 מ ל) – שיער Volumizing עם ספריי אלוורה – בניית נפח & לחות השיער - Texturizing תרסיס דק & שיער דק (חבילה של 1)

נקיפות מצפון מרקם לתקן מלח ים תרסיס ג ' ל (8.5 fl. עוז. / 250 מ ל) – שיער Volumizing עם ספריי אלוורה – בניית נפח & לחות השיער - Texturizing

זה נגיש להזמנה
ILS 25.48
סחורה:

מכיל תמצית אלוורה - אלוורה תמצית טובה במיוחד עבור השיער שלך.את זה בעדינות תנאים את השיער ומשאיר אותו חלק ומבריק.זה תרסיס מלח ים מכיל תמצית אלוורה כדי לעזור לטפח את השיער שלך, לספק את זה עם הלחות הטבעית.בונה נפח - זה נקיפות מצפון ספריי לשיער עוזר לבנות בנפח מנעולים כמו תרסיס עצמו הוא סופר קל.זה עוזר לך לבנות על מבט וליצור מפואר התסרוקות זה לעולם לא נראה כורע על-ידי המוצר.יוצר בריא, מרקם גלי - את נוסחה ייחודית של זה מזין את השיער ספריי תוכנן כדי לתת לך את בריאה לחלוטין מרקם גלי עם מינימום שימוש של תרסיס.זה אומר שאתה צריך להשתמש במינימום של המוצר כדי לקבל את המראה הרצוי שלך.מחזיק ללא נוקשות - ייחודי כפול הנוסחא של מלח ים texturizing ספריי יוצר בריא, מרקם גלי להחזיק את התסרוקת מבלי להוסיף כל נוקשות.משמעות הדבר היא כי השיער שלך יהיה תמיד מרגיש רך אפילו תוך שמירה על שבחרת את התסרוקת.מסיסים במים - זה נקיפות מצפון מרקם ספריי הוא נמס במים, לכן זה לא יעזוב סרט על השיער שלך או לשקול את השיער שלך עם המוצר.נקיפות מצפון מרקם לתקן מלח ים תרסיס ג ' ל, 8.5 נוזל גרם.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה