אריזה לעטוף ריפוד קראפט נייר 15- 300 עם עצמי נוהג תיבת לסביבה הניתנים למחזור חלת דבש גליל נייר חלופי פצפצים - אידיאלי עבור אריזה גליל נייר עבור משלוח, נע & אריזת מתנה.

אריזה לעטוף ריפוד קראפט נייר 15- 300 עם עצמי נוהג תיבת לסביבה הניתנים למחזור חלת דבש גליל נייר חלופי פצפצים - אידיאלי עבור אריזה גליל

זה נגיש להזמנה
ILS 236.22
סחורה:

【חדשני קראפט עיצוב עם לדלג תיבת】חלת דבש בצורת נייר עטיפה (15" x 300" ) משתמש בשילוב של באיכות גבוהה למות חיתוך קראפט נייר דק גיליון נייר הגיבוי עם עצמי לוותר על הקופסא, חזק ורב השפעה-חומר עמיד, עם ריפוד מעולה והגנה מאפיינים, מעבר מסורתי פתרון אריזה. 【יישום נרחב】חלת דבש נייר עטיפה יציב ועמיד מאוד.זה מאוד מתאים העברת ותחבורה.זה יכול למעשה להגן על פריטים שבירים מפני התנגשות ושבירת.בשימוש נרחב אריזה : כלי זכוכית, פריטי אספנות, בושם, מוצרי אלקטרוניקה, קרמיקה, נרות, וכו'. 【ידידותי לסביבה מוצר】 100% מתכלה ובר קיימא, למחזור, compostable.זה מצוין וידידותיים לסביבה חלופה כל אריזות פלסטיק וחומרים ירוק חלופה ברת-קיימא פלסטיק.זה חדש בחירה עבור אריזה ירוקה. 【נוח חיתוך】החדשנית honeycomb עיצוב נייר, גמיש במידה, זה קל להיות נקרע לגזרים על ידי היד, לא מספריים או סכינים יש צורך, אתה יכול להגדיר את האורך של הכוורת נייר עטיפה כרצונו.זה לא רק מבטל את הטרחה של הקלטת וחיתוך, אבל גם חוסך הובלה, טיפול, עלויות האחסון. 【ללא דאגות קניות】על מנת להבטיח כי אתה יכול לקנות עם 100% שביעות רצון! ! !אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה 100% שביעות רצון, אנא פנה אלינו ישירות, צוות שירות הלקוחות שלנו יעזור לך החזר או החזר כספי.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה