מגן מסך עבור Lenovo Thinkpad X1 יוגה (3rd Gen) (מגן מסך על ידי BoxWave) - ClearTouch Anti-Glare (2-Pack), אנטי טביעת אצבע מט הסרט עור לlenovo Thinkpad X1 יוגה (3rd Gen)

מגן מסך עבור Lenovo Thinkpad X1 יוגה (3rd Gen) (מגן מסך על ידי BoxWave) - ClearTouch Anti-Glare (2-Pack), אנטי טביעת אצבע מט הסרט עור

זה נגיש להזמנה
ILS 37.42
סחורה:

???? [ANTI-GLARE] שני (2) עטורת הפרסים Anti-Glare מגיני מסך, דיוק-לחתוך כדי להתאים את Thinkpad X1 יוגה (3rd Gen)'s המידות המדויקות!שמור את אחד נוסף לגיבוי מאוחר יותר, או לשתף אחד עם חבר!. ???? [חוזק ויציבות] כפולה שכבתית בדרגה גבוהה מחמד מתוכנן לעמידות; מגן על המסך שלך מפני שריטות, טביעות אצבעות ואבק. ???? [הגנת UV] מפחית ב-90% של קרני UV נגרמת על ידי אור מוחזר, להגן על העיניים שלך. ? [מושלם] GLUELESS דבק איגרות לחלוטין את המסך שלך. לעולם לא להשאיר שאריות דביקות לאחר פילינג. ???? [כלול] כל חבילה מכילה שני (2) Clear Touch מסך Anti-Glare המגנים שלך Thinkpad X1 יוגה (3rd Gen), Clear Touch המוליך בכרטיס, מטלית ניקוי מיקרופייבר. [שימו לב] המיוחד נמוך-טק דבק לוקח קצת זמן מלא לדבוק בקצוות, וכשזה קורה, האוויר פערים לפנות.הפערים ייעלמו תוך 2 ימים אחרי שימוש קבוע.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה