אקדח הקעקוע קיט, קעקועים מקצועיים דוושת רגל עט רצועות אספקת חשמל, קעקוע מכונת להגדיר קעקוע Starter Kit, מכונת קעקוע אספקת חשמל קעקוע ציוד למתחילים אמנים קעקוע(#2)

אקדח הקעקוע קיט, קעקועים מקצועיים דוושת רגל עט רצועות אספקת חשמל, קעקוע מכונת להגדיר קעקוע Starter Kit, מכונת קעקוע אספקת חשמל קעקוע

זה נגיש להזמנה
ILS 104.53
סחורה:

לחץ על דוושת שוב, המכונה יהיה להשעות את המבצע, ולא מכונת הקש שוב כדי להמשיך לרוץ. 82 x 71 x 28 מ " מ/3. מחוון האור אינו נדלק, אתה צריך לשמור על לחיצה על דוושות לפני המכונה פועלת, כאשר הדוושות משתחררים, המכונה עוצרת.קעקוע אספקת חשמל סלים קומפקטי, נייד, קל משקל.מהירות טעינה : הגודל של הקעקוע אספקת החשמל הוא כ.המכונה יכול לרוץ ברציפות ללא לחיצה על דוושת רגל, לשחרר קעקוע ist את הרגליים ואת עושה את זה קל יותר עבור tattooist כדי לשלוט אספקת חשמל. חיבור כבל קעקוע מכונת ואת אספקת חשמל, חיבור פדל אספקת חשמל, להפעיל את אספקת החשמל, כוונון מתח אספקת חשמל כדי למצוא מקום מתאים במהירות, ולאחר מכן לבצע קעקוע המבצע.מצב כפול קעקוע אספקת חשמל : מחט אורך יכול להיות מותאם על המכונה, אשר מתאים עבור 99% של מחסנית מחטים בשוק. לחץ על stepless הרגולטור, נורית החיווי הוא תמיד על, לחץ על דוושת רגל, והמכונה תפעל כאשר דוושת הוא שוחרר. לעטוף את הקעקוע עט עם 2-3 שכבות של רצועות, המטרה היא לשחק ללא להחליק השפעה, אז זה שלי tattooist יכול להחזיק את העט בחוזקה; 3.שני מצבים של דיווש : לחץ על stepless הרגולטור, נורית החיווי הוא תמיד על, לחץ על דוושת רגל, והמכונה תפעל כאשר דוושת הוא שוחרר.ארגונומי, קל משקל העט-סגנון המכונה, את הקעקוע הזה העט מאפשר יותר נוח ומדויק קעקוע ההליך.מובנה רב עוצמה, המנוע, מהירות עד 12000 RPM, רעש נמוך, חזק, יציב, וזה לא לחמם במשך זמן רב.גבוה מהירות טעינה, קיבולת עצומה.ישנם שני מצבים של דיווש : 1.

המאפיינים

Item Type:
Tattoo Gun Kit
Material:
Aluminum alloy, non woven fabric, plastic
Package List:
1 x Tattoo Pen :
1 x Tattoo Pen Bag :
1 x Tattoo Power Supply :
1 x Pedal :
1 x Connection Line :
1 * Power Cord :
2 x Non Woven Straps :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה