פי ג ' יי מסכות גיבורי ו יו להבין את הגדרת הגיל הרך צעצוע, 4 Poseable דמויות האקשן 1 אביזר עבור ילדים בגילאי 3 ומעלה (אמזון בלעדי)

פי ג ' יי מסכות גיבורי ו יו להבין את הגדרת הגיל הרך צעצוע, 4 Poseable דמויות האקשן 1 אביזר עבור ילדים בגילאי 3 ומעלה (אמזון בלעדי)

זה נגיש להזמנה
ILS 23.98
סחורה:

מדהים PJ מסכות להבין להגדיר : זה PJ מסכות פעולה להגדיר מאפשר ילדים בגיל הרך ליצור מחדש את האהוב המסתורי הר קטעים מן PJ מסכות להראות. 4 דמויות האקשן 1 אבזר : ילדי גן יהיה פיצוץ מביים אפוס הרפתקאות עם poseable Catboy, Owlette, ואת הנתונים של גקו, בתוספת של יו דמות עם צוות סיוע.מתכת מיוחדת קישוט : כל 4 הדמויות מגניב מתכתי דקו זה עוזר ללכוד את הקסם של מסתורין ההר.תואם עם הגיבור ID טכנולוגיה : דמויות לעבוד עם הסברו הגיבור מזהה מצויד PJ מסכות playsets (כל אחד מהם נמכר בנפרד, בכפוף לזמינות), אשר מזהה ולהגיב 3 אינץ 'פי. ג' יי מסכות דמויות.מתנה נהדרת עבור אוהדים של פי ג ' יי מסכות : זה PJ מסכות צעצוע מבצע מדהים לחג או מתנה ליום ההולדת עבור בנים ובנות בגילים 3 ומעלה שאוהבים גיבור הרפתקאות.ילדי גן יכול ללכוד את הקסם של מסתורין ההר עם פי. ג ' יי מסכות גיבורי ו יו להבין את הגדר!זה סט מיוחד כולל Owlette, גקו. Catboy דמויות פעולה בתוספת של יו איור, צוות סיוע, אז ילדים בגילאי 3 ומעלה יכול לדמיין קסום הרפתקאותיו של ג ' יי מסכות גיבורים עם השומר של מסתורין ההר.כל 4 דמויות באופן מלא poseable מעוצב עם סופר מגניב מתכתי מבטאים את זה לגרום להם להיראות מאוד מיוחד.דמויות בקנה אחד עם הסברו הגיבור מזהה מצויד PJ מסכות צעצועים (כל אחד מהם נמכר בנפרד, בכפוף לזמינות), אשר מזהה ולהגיב 3 אינץ 'פי. ג' יי מסכות דמויות עם אורות, צלילים, או שניהם.הגיבורים של יו להבין להגדיר גורם סופר מתנה לכל PJ מסכות אוהד!הסברו וכל מונחים הקשורים הם סימנים מסחריים של הסברו.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה