כללי NIHALIX שעון חכם עבור גברים לנשים, כושר גשש 1.69 מסך מגע Smartwatch כושר לפקח על קצב לב, IP67, מד צעדים פעילות Tracker שינה צג על אנדרואיד, iPhone (אפור) (P15)

כללי NIHALIX שעון חכם עבור גברים לנשים, כושר גשש 1.69 מסך מגע Smartwatch כושר לפקח על קצב לב, IP67, מד צעדים פעילות Tracker שינה צג

זה נגיש להזמנה
ILS 30.61
סחורה:

69" מסך מגע Smartwatch כושר לצפות את קצב הלב, IP67 עמיד למים פדומטר פעילות Tracker שינה צג על אנדרואיד, i Phone.1 תצוגה : TFT 1.השעון הזה יכול להיות טוב מאוד מתנת הבחירה אנשים חיים בריאים יותר, פעילים יותר ונוח יותר. ( Smart Watch עבור טלפונים i Phone ו-Android)- השעון הזה הוא תואם עם רוב IOS 9. ( חיי סוללה ארוכים, עמיד במים השעון עבור גברים, נשים)- אחד אחראי (2 שעות) נותן את זה ל-7 ימים של זמן עבודה, 20 ימים לעמוד על ידי, הרבה יותר מאשר מסורתיים שעונים. (מעשי יותר תכונות)- תמיכה בריאות גשש, נשימה, מדריך רטט שעונים מעוררים, שעון עצר, שעון עצר, ואחר בקר מוסיקה.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד.אתה יכול גם לקרוא את ההודעות ישירות על השעון, אשר יאפשר לכם לא לפספס שום דבר חשוב כאשר אתה לא נוח לגשת אל הטלפון החכם שלך.NIHALIX הוא IP67 עמיד למים רגיל, אתה יכול ללבוש את זה כאשר שטיפת ידיים, בגשם ושחייה.טלפון תואם לדגמים : IOS 9. ( קצב הלב, לחץ דם, חמצן בדם מוניטור )- NIHALIX יכול לפקח באופן מדויק את זה שלוש הגוף הקריטי ביותר מחוון של בריאות.השעון הוא קל משקל, הלהקה הוא הפכפך מאוד רך, מאוד נוח ללבוש.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה