אופנוע השמשה הקדמית עם הסוגר על ניצחון רחוב תאום תדרים בונוויל מערבל 1200 XE XC להיות השמשה הקדמית Flyscreen המסך רוח ההסתה פרה-brise מגן 2019-2021 (פחמן נראה)

אופנוע השמשה הקדמית עם הסוגר על ניצחון רחוב תאום תדרים בונוויל מערבל 1200 XE XC להיות השמשה הקדמית Flyscreen המסך רוח ההסתה פרה-brise

זה נגיש להזמנה
ILS 62.98
סחורה:

????Fitment : ♦♦ אופנוע, חזאית Windscreen❶for ניצחון רחוב תאום /מערבל 2019 2020 2021; ❷ על ניצחון בונוויל מערבל 1200 XE/XC/להיות 2019 2020 2021, מוצרים נלווים 100% מותג חדש. (הערה : מאמר זה הוא מוצרים נלווים חלק חלופי עבור ניצחון.הוא משמש כדי להחליף או לתקן מטרה לקוי ופגום בעיות.זה לא חלק מקורי מהיצרן). ????חומר : ♦♦ הקלאסי שלנו flyscreen עשוי פוליקרבונט + פלדה הסוגר, אשר נוטה להיות יותר עמיד, עמיד בפני שחיקה ואינם ניתנים לשבירה.זה לא צהוב לאחר חשיפה ממושכת לקרינת UV. (זה שמשה נעשה על ידי הזרקה, לא עבודת יד, דפוס).תוספת עובי עוזר לספוג רעידות במהירויות גבוהות, ומציע עמידות מפני סדקים או שריטות. ????תכונה : ♦♦ זה זרימת אוויר המסך רוח היה קל להתקין.רק צריך להתאים את הרכבה חורים, להכניס את הברגים והדק אותם.כל קצוות חלקים ולא לשרוט את הידיים. ????פונקציה : ❶ את מגן השמש פרה-brise מגן יכול לנקות את האופנוע היטב, והוא בהחלט לשפר את המראה הכללי. ❷The השמשה יכול למעשה לשנות את כיוון זרימת האוויר, ובכך להפחית את ההתנגדות של הראש, הגוף, להגביר את החוויה של מהירות רכיבה, שומר נוח עבור זמן המהיר השלל.בואו ליהנות ובטוח הנסיעה אופנה!. ????סיכון לרכוש : ▷ השמשה יישלחו ממחסן בתוך 1-2 ימים.אתה תקבל את זה כ-3-5 ימים! ▷ אנו מתמקדים המציעים שונים יוצא דופן-איכות חלקים לאופנועים.הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא שאתה אוהב את הרכישה. ▷ לקנות בביטחון שלנו עם 100% שביעות רצון מדיניות.אנו מציעים החלפה או החזר כספי עבור כל איכות וייצור בעיות!!.צבע : פחמן נראה.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה