כללי עוף סווינג צעצועים ציפורים סווינג לעמוד צעצוע לול צעצוע ציפור ערסל בל צעצועים הסולם צעצועים ציפור בכלוב אספקה עבור התוכי הנ תוכי תרנגול.

כללי עוף סווינג צעצועים ציפורים סווינג לעמוד צעצוע לול צעצוע ציפור ערסל בל צעצועים הסולם צעצועים ציפור בכלוב אספקה עבור התוכי הנ תוכי

זה נגיש להזמנה
ILS 138.75
סחורה:

העץ ממשיך להתנדנד, ציפורניים גזוזות באופן טבעי, בטיחות ללעוס, כמו גם.מושלם עבור כל גודל ציפור, עוף, תרנגולות וחיות מחמד אחרות.תן את העוף מרגיש נחמה בידיעה שהם יכולים בבטחה בכיפה.זה לא פותר את מאכילה את הבעיה של חיית המחמד עוף בשבילך, ולהביא הרבה כיף.רב תכליתי, רב תכליתי, יכול לשמש עוף לשבת, ציפור לעמוד, חיות צעצוע, מתנה, וכו'.תיאור האם אתה מחפש חברה מקצועית, מחיר סביר מחמד מוט?האם אתה בחיפוש של חסון, טיפוס סולם צעצוע יכול לשמש כדי לעשות משימות מרובות בבת אחת?אם כן, לא נראה רחוק!שלנו באיכות גבוהה מעץ, מוט חייב לענות על הצרכים שלך.אחת האפשרויות הטובות ביותר עבורך.תכונות - צבע : כפי שמוצג.- חומר : עץ. גודל : 40. 00 X9. 30 X1. 50 ס " מ/ 15. 72 X3. 65 X0. 59inch.- רב תכליתי, רב תכליתי, יכול לשמש עוף לשבת, ציפור לעמוד, חיות צעצוע, מתנה, וכו'. - העץ ממשיך להתנדנד, ציפורניים גזוזות באופן טבעי, בטיחות ללעוס גם כן. תן את העוף מרגיש נחמה בידיעה שהם יכולים בבטחה בכיפה.- מושלם עבור כל גודל ציפור, עוף, תרנגולות וחיות מחמד אחרות.- זה לא פותר את מאכילה את הבעיה של חיית המחמד עוף בשבילך, ולהביא הרבה כיף.החבילה כולל 1 x swing צעצוע.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה