שלי SolarMill 4 קילוואט Wind and Solar Hybrid | 24 שעות ביממה כוח הייצור | ביתי או מסחרי מתחדשת הרשת לקשור מערכת החשמל קיט | משתלב בקלות עם סוללת גיבוי מערכות אחסון (כחול)

שלי SolarMill 4 קילוואט Wind and Solar Hybrid | 24 שעות ביממה כוח הייצור | ביתי או מסחרי מתחדשת הרשת לקשור מערכת החשמל קיט | משתלב בקלות

זה נגיש להזמנה
ILS 398.99
סחורה:

ירוק, נקי, אנרגיה מתחדשת עד 24 שעות מדי יום.אותו טביעת הרגל, יותר כוח כל יום מאשר השמש לבד.מערכת שלמה עם מהפך ו-itis ידידותי לסביבה, פעולה שקטה.להרחבה ייצור חשמל : אי. ג ' י.לשים 8 (או יותר) ביחד & לקבל 8 כ " ס המערכת. 25 שנה עיצוב החיים / 5 שנות אחריות יצרן. (זה בשביל 4) שלי Solar Mill של 1 כ " ס רוח/שמש מערכות היברידית.להרחבה ייצור חשמל : אי. ג ' י.לשים 2 (או יותר) ביחד & לקבל 2 כ " ס המערכת.שלי Solar Mill משלבת 3 הציר האנכי טורבינות רוח עם P. V. (פאנלים סולאריים) טכנולוגיה בתוך קומפקטי טביעת הרגל, יצירת הכי צפיפות אנרגיה של כל מוצר בשוק.ה-hybrid קונספט של Solar Mill הוא ייחודי, חלקה שילוב של רוח, אנרגיה סולארית דור יחידה אחת.זה מאפשר את המוצר כדי להיות פתרון יעיל בשווקים בהם את משאבי הטבע הזמינים על רוח או אנרגיה סולארית הדור לבד לא מצדיק את ההשקעה.את Solar Mill הוא נועד לעבוד גם על-רשת (off-grid סביבות.בין אם זה על גג בניין מסחרי כדי לקזז את עליית מחירי האנרגיה, מותקן ידידותי לסביבה נופש, או לפרוס במקומות מרוחקים להביא חשמל לאנשים שמעולם לא היה חשמל, את המוצרים מתוכננים לספק תוצאות ממשיות.זה עיצוב ייחודי מאפשר Solar Mill להיות בקלות מותקן כמו אנרגיה מתחדשת, פתרונות איפה בטכנולוגיות מסורתיות לא יכול להיות פרוס.Solar Mills הותקנו בהודו, לעזור לעסקים להשיג מנדט הפחתת פליטות פחמן, בעלי בתים להתקין את הטכנולוגיה גם כדי להפחית את ההוצאות החודשיות, ו/או כדי להביע את הדאגה לאיכות הסביבה.עם מתקנים בקור של סקנדינביה, או שמש מלוח האיים הקאריביים, או בכפוף סנדי המדבר החום במזרח התיכון, Solar Mills ביצעו כצפוי, מתן אנרגיה הלקוחות שלנו ברחבי העולם.המערכת כוללת X4 : 3 מיקרו טורבינות (5 OOW שיא) 3 x 255 W פאנלים סולאריים (765 W שיא) 1 רשת קשור מיני מהפך (1200 W) תכונות : הראשונה וואט מתוך רוח של 4mph מכני בלימה >18.5 m/s (או 41.4 קמ "ש) גבוהה צפיפות אנרגיה למ" ר.ft.להרחבה, קל ליניארי דייזי קישוריות שרשרת או מחוץ לרשת ממזער את הצורך סוללות גיבוי יכול לספק עד 24hr לחייב עבור Mounts על הגגות, עם מעט/אין רטט.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה