יצירתי קערה חמימה תבנית , קערה לעטוף תפירה תבנית תבנית Quilting תבנית DIY מלאכה סטנסיל לגזור על מקפלים תבנית קערה חמימה תבנית תפירה (8in)

יצירתי קערה חמימה תבנית , קערה לעטוף תפירה תבנית תבנית Quilting תבנית DIY מלאכה סטנסיל לגזור על מקפלים תבנית קערה חמימה תבנית תפירה

זה נגיש להזמנה
ILS 17.98
סחורה:

【חם קערה מחזיקי תפירה שליט】כל החלקים ניתן לחתוך מאלה מוזר בגודל שאריות בתוך המחבוא שלך או ערימת בדים לחתוך בכפולות עניין של דקות.לתפור אותם לתוך קערה חמימה בעלי. 【בגדלים שונים תבנית】אפילו יותר אפשרויות עיצוב, לשלב בלוקים נוצר עם תבנית להגדיר מה שהופך 8"/10"/12", סיים רחובות עם קבוצה שונה לגמרי של תבניות. 【לעשות עיצוב משלך 】ליצור כל מיני מהממת, דפוסים ייחודיים, פרחים, עיגולים, כוכבים, באופן ידידותי למשתמש ומעשי אופן, או לרכוש את זה בתור רעיון מתנה מעולה מקצועי חייטים, חניכים, או DIY רקמה אוהדים!. 【לחתוך בקלות 】תבניות להחליק בקלות על הבד עד הלחץ מוחל.אז הבלעדי שלנו מחזיק את הבד במקום. בזמן חיתוך, סילוק החלקה מיס-חתכים!. 【לשחרר את היצירתיות שלך 】הטיפים גזוז כאשר צריך לתפור את החלקים יחד באופן מושלם כל הזמן.לעטר את התפרים, אם תרצה, עם האהוב שלך דקורטיביים תפרים, חוטים.תבניות אלה הן "לחתוך על פי", חיתוך מספר שכבות של בד מהיר הטרחה חינם.גודל : זמן 8/10/12 ס " מ חבילה : 1* קערה חמימה תבנית.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה