תבנית מיני מזגנים ערכת! כולל מזגן בינוני, כבד מרכך ואינטנסיבי מזגן! שיער מתולתל מזגן לשמור על שיער בריא & Hydrated! טבעוני, Paraben חינם, בחינם!

תבנית מיני מזגנים ערכת! כולל מזגן בינוני, כבד מרכך ואינטנסיבי מזגן! שיער מתולתל מזגן לשמור על שיער בריא & Hydrated! טבעוני, Paraben

זה נגיש להזמנה
ILS 11.25
סחורה:

בינוני מרכך ובצוע שני מתולתל & coily שיער מרקמים מחפש הידרציה, החלקה & תלתל הגדרה.התלתלים שלך יהיה ריקוד ייחודי משלהם קצב לאחר מיזוג.שמציעות לבבי תערובת של שמן חוחובה ושמן זית שלנו בינוני מזגן הוא נהדר עבור שמירה נמוך לשגרה נקבוביות תלתלים ניזונים & מוגדר עדיין לא הכביד.כבד מרכך מושלם עבור coily & הדוק מרקמים.שמנת, חושני & ממריץ, הנוסחה שלנו יש סלילי שר בחגיגה כפי שהוא עוטף אותם רציני הידרציה & החתימה תבנית "להחליק" על קל detangling & נהדר תלתל השתילה .הגדלנו עם מרכיבים כמו שמן אבוקדו, חמאת שיאה & שמן חריע, כדי לשמור על מרכך אקסטרה עשיר & מזין.אינטנסיבי, מרכך, העשיר ביותר אולטרה-לחות מרכך נוסחאות איפה הדוק יותר מרקמים ברצינות יכול להתפנק.מושלם עבור נקבוביות נמוכה שיער נאבק כדי להחזיר לחות כדי לחלחל לתוך גדילי שלנו הנוסחה חזק הוא ארוז עם מרכיבים כמו שמן אבוקדו, חמאת שיאה, שמן חריע & Acacia Decurrens פרח כדי לסייע בהגנה מפני שבירה & יובש, כשהוא משאיר מאחורי ההגדרה לאחר שטיפה החוצה.גובש ללא פרבנים, SLS/SLES, מחזורי Silicones, פתלטים, פורמלדהיד.המוצר גם ללא אכזריות וצבע בטוח.כולל : מזגן בינוני (3.0 עוז), כבד מזגן (3.0 עוז) & אינטנסיבי מרכך (3.0 עוז).דפוס מזגנים מיני ערכת מאפשר לך להתנסות עם כל 3 תבנית מזגן נוסחאות כדי לגלות מה עובד הכי טוב עבור שלך גדילי או להתאים את הצרכים של מסוים לשטוף את היום.כולל : מזגן בינוני (3.0 עוז), כבד מזגן (3.0 עוז) & אינטנסיבי מרכך (3.0 עוז).

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה