מארק אוליבר טבעי מולבן Undyed טהור צרפתית פשתן שולחן מפיות חבילה של 4. עבודת יד 20 x 20. פשתן . באופן מלא וחתום עם Mitered פינות. רך לשטיפה, לשימוש חוזר בד לשימוש יומיומי

מארק אוליבר טבעי מולבן Undyed טהור צרפתית פשתן שולחן מפיות חבילה של 4. עבודת יד 20 x 20. פשתן . באופן מלא וחתום עם Mitered פינות.

זה נגיש להזמנה
ILS 54.15
סחורה:

צרפתי פשתן פשתן.מיובאים.יוקרה : אלה טבעי מולבן 100% טהור צרפתית מפיות בד פשתן רכים שטף רכות נינוחה החווה להרגיש ולהיראות.יד מותאמות אישית באופן מלא וחתום קצוות mitered פינות איכות לסיים.יכול להיות מגוהץ עבור פריך, קלאסי, מראה רשמי.מתאים לכל אירוח או לשימוש יומיומי או הבא שלך אירוח הפעלה.זמין ב-6 צבעים כדי להתאים את ההגדרה.טיפול קל : פשתן טבעי כתם עמידים יותר סופג יותר מכותנה ופוליאסטר.לשטוף מכונה מגניב (105deg F) קו יבש או מייבש חום נמוך מחזור, להסיר את המייבש לפני מלא יבש.לא גיהוץ לצורך רגוע מודרני / החווה נראית.יכול להיות מגוהץ ו מעומלנים מעט לחה על פריך קלאסי תראה.הם רכים שישטפו מינימלי הצטמקות, מדי חום מחצלת לגרום להתכווצות.רק לשטוף & שימוש חוזר המפית & נגמר.ריבוי משתמשים : פשתן serviettes ניתן להשתמש בשולחן או מטבח כמו מפיות כפול כמו מפיות אם מגוהץ.להוציא את פיקניקים וברביקיו זה.להשתמש בשירותים כמו מפואר מגבות ידיים או ייבוש הפנים לאחר גילוח.אלה מפיות פשתן הם סופגים יותר פוליאסטר או כותנה ערב מפיות.ידידותי לסביבה : מלא רחיץ לשימוש חוזר לחסל בזבוז של נייר זנים.הפשתן הוא יותר ידידותי לסביבה בד הדורשים פחות מים מאשר לייצור כותנה, יותר של הצמח משמש פעם אחת גדל.לעזור את כדור הארץ ואת השמלה את השולחן ביחד.הם נעשים Sedex מוסמך מתקן, כלומר את העובדים שעושים את המפיות האלה מטופלים למדי.הפשתן גדל & גרם לתוך חוט בצרפת, ארוג & הפכו את המוצר בהודו.הענקת מתנות : הציג אטרקטיבי מעוצב שרוול, הם מושלמים כמתנות לימי הולדת, חתונות, ימי נישואין, 4 ביולי, וכו'.לערבב ולהתאים צבעים ייחודי סידור השולחן. 6 צבעים לבחירה, רוב צבעי פסטל.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה