נר חבר חבילת יום הולדת מחזיק נר (טיל) - מקלות על משטחים חלקים / לשימוש חוזר / רחיץ/ לעזור לשמור החיידקים בזמן מכבה את נרות יום ההולדת! (טיל)

נר חבר חבילת יום הולדת מחזיק נר (טיל) - מקלות על משטחים חלקים / לשימוש חוזר / רחיץ/ לעזור לשמור החיידקים בזמן מכבה את נרות יום ההולדת!

זה נגיש להזמנה
ILS 54.00
סחורה:

לשמור את "החיידקים" בזמן מכבה את נרות יום ההולדת על בריאה חגיגה! 4 צבעים כיף לבחור מתוך!נר חבר חבילות יש כל מה שאתה צריך : (8) נר, חבר, זה להחזיק שני סטנדרטי נרות יום הולדת ומגוון רחב של נר מרים, בנוסף, (2) מס ' נר, חבר, זה יכול להחזיק מספר גדול נרות!.RESUABLE / REPOSITIONABLE / רחיץ - את פטנט הנר חבר יש דבק מיוחד זה יכול להיצמד משטחים חלקים!כיף וקל החלק כדי למקם מחדש את הנרות בדיוק כפי שאתה אוהב את זה!.מקלות על משטחים חלקים! – פלסטיק, זכוכית, קופסאות, ואפילו כיף חידוש פריטים!.אין יותר לאכול שעווה של נר - על ידי שימוש הנר שלך חבר שלך קינוחים לא רק להיות ללא חיידקים, אבל להיות חופשי מן מטפטפים שעווה של נר!. 100% אחריות – נר, חבר עשויים פלסטיק ABS עמיד.המטרה שלנו היא 100% שביעות רצון!אם את הנר חבר Pack לא לחיות עד הסטנדרטים שלך, אנו נשמח תהליך לך החזר כספי.להיות חבר!.. ולהשתמש הנר חבר שלך. חגיגה!.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה