אוניברסלי לרכב אנטנה, 3 המכונית אנטנה קצרה המכונית אנטנה קצרה סיבי פחמן בורג רדיו אנטנה קצרה אווירי רכב חלופי החלפת אנטנה(אדום)

אוניברסלי לרכב אנטנה, 3 המכונית אנטנה קצרה המכונית אנטנה קצרה סיבי פחמן בורג רדיו אנטנה קצרה אווירי רכב חלופי החלפת אנטנה(אדום)

זה נגיש להזמנה
ILS 57.90
סחורה:

[אוניברסלי] - אוניברסלי מתאים עיצוב, לרכב הזה אנטנה מתאים עבור רוב כלי רכב עם בורג סוג האנטנה בלבד.Fitment : עבור , , , קדילאק, רוב מכוניות אחרות. [קל להתקנה] - הרכב אנטנה קצרה הוא קל להתקנה, ישירות ברח חיבור ללא שינוי.תחליף טוב, ישיר להחליף את הישן או שבור אחד. [עם חתיכים שלנו 3 אינץ אנטנת רכב מגיע עם 4 גדלים שונים של חתיכים, נוח לך לבחור את אחד המתאים את המכונית שלך. [צבעים] - זה רכב אווירי זמינה עם 4 צבעים שונים כדי שתוכלו לבחור.אופציונלי צבע : שחור, אדום, כסף, כחול.אתה יכול לבחור את אחד להתאים את המכונית טוב קישוט. [אוניברסלי] - אוניברסלי מתאים עיצוב, לרכב הזה אנטנה מתאים עבור רוב כלי רכב עם בורג סוג האנטנה בלבד.Fitment : עבור , , , קדילאק, רוב מכוניות אחרות. [אוניברסלי] - אוניברסלי מתאים עיצוב, לרכב הזה אנטנה מתאים עבור רוב כלי רכב עם בורג סוג האנטנה בלבד.Fitment : עבור , , , קדילאק, רוב מכוניות אחרות. [אוניברסלי] - אוניברסלי מתאים עיצוב, לרכב הזה אנטנה מתאים עבור רוב כלי רכב עם בורג סוג האנטנה בלבד.Fitment : עבור , , , קדילאק, רוב מכוניות אחרות. [אוניברסלי] - אוניברסלי מתאים עיצוב, לרכב הזה אנטנה מתאים עבור רוב כלי רכב עם בורג סוג האנטנה בלבד.Fitment : עבור , , , קדילאק, רוב מכוניות אחרות. [אוניברסלי] - אוניברסלי מתאים עיצוב, לרכב הזה אנטנה מתאים עבור רוב כלי רכב עם בורג סוג האנטנה בלבד.Fitment : עבור , , , קדילאק, רוב מכוניות אחרות. [איכות החומר הזה - מיני אנטנה קצרה הוא עשוי באיכות גבוהה פחמן סיבים, חומר סגסוגת אלומיניום.נפלא מחליף את המקורי שבור או ישן אנטנה של מכוניות.מפרט : מצב : 100% מותג חדש חומר : סיבי פחם, אלומיניום סגסוגת Fitment : עבור , , , קדילאק, רוב מכוניות אחרות.אופציונלי צבע : שחור, אדום, כסף, כחול רשימת החבילות : 1 * אנטנה 4 * הרבעה ברגים (גודל שונים) 2 * טבעת גומי.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה